Drukāt

Nail Tek intensīvā terapja

nailtek 3

 

FORMULATION I

 

NAIL TEK FORMULATION I, MAINTENANCE PLUS
Maintenance Plus līdzeklis padara nagus stiprus un tos aizsargā. Šis līdzeklis ir kas vairāk kā tikai nagu apkope, tas ir arī nepārtraukta nagu terapija, kas palīdz nagiem palikt gariem un skaistiem..

 

 

 

 

 

 

 

FORMULATION II

 

 

NAIL TEK FORMULATION II, INTENSIVE THERAPY
Intensive Therapy palīdz vājiem, plāniem, mīkstiem nagiem ar tendenci slāņoties. Šī līdzekļa unikālā proteīnu formula satur kopā naga slāņus. Ar katru uzklāšanu, Intensive Therapy stiprina nagus un padara tos biezākus, nodrošinot izturīgumu un tajā pat laikā nodrošinot nagu stiprumu un elastību.

 

  

FORMULATION III

 

 

NAIL TEK FORMULATION III, PROTECTION PLUS
Protection Plus nodrošina cietiem, sausiem un trausliem nagiem papildu kondicionēšanu. Šī līdzekļa īpašā formula no jauna papildina dabīgā naga mitruma pakāpi. Lietojot katru dienu, Protection Plus līdzeklis palīdz atgūt veselīgo balansu, kas nepieciešams, lai nags spēj pretoties stresam un tiktu palielināts tā izturīgums. Līdzeklis ir ideāls arī pedikīram.

 

 

 

 

 

XTRA

 

NAIL TEK XTRA
Novājinātiem nagiem, uz kuriem neiedarbojas tradicionālie ārstnieciskie līdzekļi. Nail Tek XTRA ir īpaši efektīvs ārstniecisks līdzeklis veidots nagiem, uz kuriem neiedarbojas tradicionālie ārstnieciskie līdzekļi. Šī līdzekļa koncentrētā formula nodrošina eXTRA izturību nepieciešamu, lai uzlabotu smagas pakāpes nagu vārgumu. Nail Tek XTRA ir risinājums nagiem, kas līdz šim tika uzskatīti par neārstējamiem.

Nail Tek XTRA ir maksimāli stiprs līdzeklis īslaicīgai ārstēšanai. Lai arī dažiem cilvēkiem varētu būt nepieciešama ilgāka ārstēšana, lielākā daļa klientu pēc īslaicīgas ārstēšanas veiksmīgi pāriet uz Nail Tek Intensive Therapy II un ar laiku uz Nail Tek Maintenance Plus I. (Šis products nav domāts klientiem, kas tikko noņēma mākslīgos nagus.) Pirms lietošanas klientam ir ieteicams veikt alerģijas testu, jo nagi bieži mēdz būt trausli un bojāti pēc mākslīgās virsmas noņemšanas.

 

 

 

 

 


EXTENDNAIL TEK EXTEND

Profesionāls nagu lakas atšķaidītājs. Visas nagu lakas, ieskaitot Nail TEK līdzekļus, var kļūt biezākas flakona dibenā, kas normāli notiek šķīdinātāju iztvaikošanas rezultātā. Lai arī kādas firmas zīmes nagu laku jūs lietojat, Nail Tek Extend ir īpaši radīts, lai atjaunotu un aizvietotu šos būtiskos šķīdinātājus. Extend līdzeklis atjauno sākotnējo nagu lakas konsistenci, nekompromitējot tās kvalitāti. Ar Extend līdzrklis, jūs nekad neizšķiedīsiet ne piliena! Atcerieties Extend uzglabāt ar oriģinālo vāciņu, nevis ar pipeti.

 

 

 FOUNDATION

 

NAIL TEK FOUNDATION
Bāzes pārklājums Foundation uz dabīgiem nagiem turas labāk un ilgāk nekā jebkurš cits nagu stiprinātājs. Bāzes pārklājums aizpilda nagu rieviņas un nagu bojājumus, vienlaicīgi ārstējot un stiprinot dabīgo nagu. Šis unikālais bāzes pārklājums ir īpašs stiprinātāju, kondicionieru, mikrošķiedru un dabīgu pildvielu maisījums, kas veicina lakas saķeri ar nagu. Bāzes pārklājums Foundation izlīdzina nagu virsmu un palīdz ataudzēt veselus un skaistus nagus.


QUICKEN

 

 

NAIL TEK QUICKEN
Nagu lakas žāvētājs. Nail Tek Quicken ir ātri žūstošs virsējais pārklājums, īpaši izstrādāts dabīgiem nagiem. Šī līdzekļa unikālā formula ātri nostiprina nagu laku nezaudējot tās ilgnoturību. Izveidots, lai izžāvētu nagu lakas kārtas un pasargātu nagu laku no ieplīšanas un lobīšanās, līdzeklis Quicken saglabā dabīgajam nagam nepieciešamo elastību.

 

 


RENEW

 

 

NAIL TEK RENEW
Dabīga pretsēnīšu kutikulas eļļa. RENEW līdzeklis baro un kondicionē kutikulas, tajā pat laikā nodrošinot aizsardzību prêt sēnīti. Šī terapeitiskā kutikulas eļļa ir nepieciešamāko elļu un bagātīgu mitrinātāju (tējas koks, E vitamīns un jojoba) maisījums, apvienots ar efektīvām, dabīgām pretsēnīšu sastāvdaļām. RENEW līdzeklis atjauno, aizsargā un saglabā kutikulas un nagus veselīgus un ir būtiska mūsu nagu ataudzēšanas programmas daļa.

 

 

Kur nopirkt?

 

 

  Galerija RigaGalerija Rīga
Dzirnavu ielā 67, Rīga
tālr.: +371 67288373
+371 25669914
 Mols MolsMols
Krasta iela 46, Rīga
tālr.: +371 67030321
+371 27889938
 Riga PlazaRiga PlazaRīga Plaza
Mūkusalas iela 71, Rīga
tālr.: +371 67633844
+371 25661170
 OrigoOrigoOrigo
Stacijas laukums 2, Rīga
tālr.: +371 67073065
+371 26519666
 DammeDammeDamme
Kurzemes prospekts 1a, Rīga
tālr.: +371 67415953
+371 25660039
Sky and MoreAlfa
Brīvības gatve 372, Rīga
tālr.: +371 67071640
+371 25663318
    
 Oniks BetaOniks Beta Oniks Beta
Dārzaugļu iela 101, Rīga
tālr.: +371 67272658
 Oniks Beta SPAOniks Beta SPA Oniks Beta SPA
Dārzaugļu iela 101, Rīga
tālr.: +371 67898866
+371 25808823

MŪSU PARTNIERI

         ankor                    lanta

SIA VIKTORIJA Z    |    SIA SILUETS    |    SIA MELINNA